הומור ושמחת חיים במקום העבודה

הניסיון הרב ב"עבודה בתחום השמחה" לאורך השנים, הוכיח לנו כי להומור ולצחוק יכולות ליצור שינוי בתחומים רבים בחיים. כך גילינו כי שימוש ב"שפת הצחוק" בחברות וארגונים תורם להם במישורים רבים: מעודד את פיתוח היצירתיות; מחזק את יכולות ההקשבה החשובות כל כך בין העובדים ובינם לבין מנהליהם; מפחית מתחים ומגביר את סיפוקו של העובד.

הסדנה הופכת את ההומור, המשחק והשמחה לכלי בתקשורת הבינאישית והקבוצתית בארגון, והיא משלבת הרצאות ופעילויות חוויתיות. אורך הסדנה בין 18-24 שעות אקדמיות והיא מתפרשת על פני יומיים (מומלץ לקיים אותה מחוץ למקום העבודה).

ליצנות רפואית – הרצאה חווייתית

הרצאה המעניקה למשתתפים הבנה תיאורטית ו"טעימה" מעשית של עקרונות הליצנות הרפואית. ההומור הינו שפה אוניברסלית, חוצת תרבויות ומגבלות, והוא מאפשר לפתח קשרים בינאישיים, אהבה ושמחה לזולת. ההומור תורם גם לבניית הערך והדימוי העצמי ויכולת ההתמודדות.

ההרצאה נמשכת כשעתיים והמשתתפים לומדים בה כיצד ליישם טכניקות מתחום ההומור והאמנויות להתמודדות עם מצבי מתח וסיטואציות חברתיות שונות. ההרצאה מתאימה לערבי חברה, מפגשים קהילתיים ועוד.

סדנה חווייתית בנושא ליצנות רפואית – הומור וצחוק

מחקרים רבים מוכיחים כי הומור וצחוק הינם אמצעים מצוינים להפחתת לחצים ומועקות שונות (בזכות הסטת תשומת הלב). כגוף המכשיר "מומחי צחוק" אנו מזמינים את משתתפי הסדנה לקבל כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות ולפתח את האהבה, השמחה והרגישות לזולת כחלק משגרת החיים.

הסדנה החווייתית אורכת כשעתיים ומשלבת משחקי תיאטרון ודרמה, עבודה עם אביזרים, אימפרוביזציות, חשיבה יצירתית וסימולציות של אינטראקציה בינאישית בסביבות שונות. מתאימה לקבוצות של עד 25 משתתפים.

רוצים להזמין הרצאה או סדנה למקום העבודה?

רוצים להכשיר בני נוער לליצנים?

רוצים ללמוד איך לחיות בשמחת הלב?

03-0000000
חייגו לפרטים והזמנות